Eshop - Prestashop

Eshop Autodíly Pentl - PrestaShop 1.7

Eshop jsem instaloval a prováděl jsem migraci produktů z VirtuaMart (Joomla). Instalace modulů (bankovní převod s QR Platbou, Zásilkovna a více), úprava šablony včetně emailů.

Web: https://www.autodily-pentl.cz/

Eshop Absolute cosmetics - PrestaShop 1.6

Eshop jsem neinstaloval, jen mně pan Ondřej Vaněk požádal o pár oprav a přidání modulu Zásilkovna na shopu. Opravy se týkaly dodělání českého překladu šablony, zobrazovat nejdříve nejprodávanější produkty na úvodní stránce. Oprava nastavení dobírky, aby nad 1000 Kč nebyl účtován poplatek a další menší opravy. Eshop provozuje u Wedosu.

Web: http://absolutecosmetics.eu/cs/

Eshop Milani cosmetics - PrestaShop 1.6

Další shop, kde provadím úpravy pro pana Ondřeje Vaňka

Web: http://milanicosmetics.eu/cs/

Administrace skladu - Eshop Savana

Toto je moje nejaktuálnější práce. Jedná se o společnou administraci dvou eshopů (odkazy níže) jedné zákaznice. Oba obchody jsou provozovány na Savana.cz a využita aplikace hostshop od poskytovatele. Hlavní funkcí je import zboží, update kusů na skladě a aktualizace cen na základě exportu skladu na kamenném obchodu. Velice jim to ušetří mnoho práce denně.

Web: Eshop Mladý svět a Eshop Coccodrillo

Webové stránky

Osobní kuchař - Juraj Bodor

Zde jsem byl osloven pro tvorbu stránek, níže odkaz ukazuje grafický návrh stránky, který je částečně funkční. Na vlastní web nedošlo, potával i webové služby někde jinde. Přesný důvod proč se rozhodl pro někoho jiného mi bohužel nenapsal.

Web-zaloha: http://kuchar.jezaweb.cz/ login: kuchar / heslo: kuchar123

Penzion Na Starý Škole - Jiří Krása

Tyto stránky jsem vytvořil v Prosinci 2017 pro pana Krásu. Zařizoval jsem mu registraci domény a webhostingu u Wedosu. Kromě webové prezentace mají stránky svoji administraci, aby si sám zákazník mohl přidávat fotky s popisy do fotogalerie a vlastní aktuality, které si může připravit dopředu a potom zobrazit. Dále je vložen externí rezervační systém, který tam chtěl sám zákazník a má s ním dobré zkušenosti.

Web: http://www.penzionnastaryskole.cz/

Web-zaloha: http://krasa.jezaweb.cz/ login: krasa / heslo: krasa123

Online editor CSV souboru

Můj vlastní nápad. Plno importů zboží na e-shopy jsou řešeny pomocí souboru typu CSV a potřeboval jsem nějaký dobrý editor, tak jsem vytvořil tento projekt. Můžete si ho vyzkoušet, a kdyby vám tam něco chybělo, tak klidně napište. Je tam k tomu určený formulář.

Web: http://editacecsv.jezaweb.cz/

Sebeobrana a fitness - Tomáš Kučera

Tyto stránky jsem vytvořil v roce 2016 pro pana Kučeru, který se věnuje výuce sebeobrany a fitness. Zařizoval jsem mu registraci domén a webhostingu u Wedosu. Kromě webové prezentace mají stránky svoji administraci, aby si sám zákazník mohl přidávat fotky s popisy do fotogalerie a vlastní aktuality, které si může připravit dopředu a potom zobrazit.

Web: http://sebeobrana-fitness.cz/

Pinec Hradec

Web byl účelový pro informaci účastníků na turnaji, kde se mohli na turnaj registrovat.

Web: http://vcp.spjf.cz/pinec/

Východočeské pobočky SPJF

Dětský web, který má jednoduchou a přehlednou grafiku. Tento web spravuji přímo já sám.

Web: http://vcp.spjf.cz/

Dobrdružství v temných uličkách

Dětský web, který zve na určitou akci s možností registarce na akci.

Web: http://vcp.spjf.cz/dobro/

Svatební dům ADELI

Jedná se o moji prvotinu, kterou jsem už dělal v letech 2004-2005. Web má vlastní jednoduchou administraci, která zákazníkovi vyhovuje.

Web: http://www.adeli.cz/

Marketing